Aktuality Osobní asistence
8.11.2021
DĚKUJEME ZA POŘÍZENÍ TERAPEUTICKÝCH POMŮCEK
Díky Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové jsme mohli zakoupit pro naše seniory - klienty Osobní asistence - celou řadu terapeutických pomůcek. 🧡😀 Děkujeme Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové! A těšíme se, až je použijeme s našimi klienty!
 
Ingrid Jílková
 
09.04.2020
Děkujeme za roušky
Naše služba Osobní asistence děkuje za roušky pro své osobní asistentky, které pečují o ty nejzranitelnější v domácnostech. Jmenovitě děkujeme paní Iloně Guthwirthové, Ludmile Vondrovské a jejímu muži Josefovi, paní Losenické, Josefu Guthwirthovi a kolegyním z Rodinného centra Krumlík. Roušky používají asistentky, dále je rozdávají klientům a jejich rodinám. Je až neuvěřitelné, že se najdou takoví lidé, kteří nezištně pomáhají, kde je potřeba.
 
Martina Bártová, vedoucí služby Osobní asistence
 
10.9.2019
200 hodin Osobní asistence navíc
Díky vítěznému hlasování v krumlovském TESCu poskytne Os. asistence dětem 200 hodin péče navíc. Na začátku léta 2019 uspěla Osobní asistence v dalším kole "Vy rozhodujete, my pomáháme", které pravidelně pořádá Nadační Fond TESCO v součinností s Nadací rozvoje občanské společnosti. Díky tomu můžeme v následujících měsících zajistit 200 hodin péče dětským klientům Osobní asistence. Děkujeme.
 
T. Zunt
 

Strana:   1  2  »  »» 
Kalendář akcí ICOSu:
Kontakty ICOSu
ICOS Český Krumlov, o.p.s.
ulice 5. května 251
381 01 Český Krumlov
telefon: 380 712 202
e-mail: icos@krumlov.cz
Podporují nás:

© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz