Financování a projekty Osobní asistence

Sociální služba Osobní asistence je spolufinancována zejména Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR a Jihočeským krajem. Na službu také přispívá město Český Krumlov, v posledních letech i město Kaplice a na rozvoj služby pak i nejrůznější nadace a dárci. Bez nich by se rozvoj služby neobešel, přestože se jedná o sociální službu ze zákona částečně hrazenou uživateli, prostředky státu, kraje, měst a uživatelů na pokrytí potřebných nákladů nepostačují. Všem podporovatelům děkujeme. Přesné údaje o financování služby najdete vždy ve výročních zprávách ICOS.

První automobil pro Osobní asistenci

Službu Osobní asistence poskytujeme na území dvou příhraničních regionů – Českokrumlovska a Kaplicka. Pro zajištění služby v odlehlejších částech regionu (ale i pro převoz klientů např. na rehabilitaci) musí mít Osobní asistence služební automobily.
První z těchto automobilů byl zakoupen díky sbírkové akci ČT a NROS „Pomozte dětem“ v roce 2014. Automobil byl vybaven i elektrickým přesedacím zařízením pro usnadnění převozu imobilních klientů.
Za podporu děkujeme.

Na nový automobil pro Osobní asistenci přispěly nadace i řada dalších dárců

V březnu 2018 byl pořízen další z nových automobilů pro Osobní asistenci. A to díky podpoře z nadací (Nadace Agrofert, Nadace Charty 77 – Konto Bariéry) a osmi desítek dalších dárců. Výraznou slevu poskytl i dodavatel automobilu Peugeot – HS auto, s.r.o. Všem děkujeme. Od dubna 2018 již i tento automobil pomáhá.

 

 

Osobní asistenci podpořili či podporují:

 

 

Kalendář akcí ICOSu:
Leden 2020
   2  3  4  5 
 8  9  11  12 
 17  18  19 
 22  23  24  25  26 
 29  31   
Kontakty ICOSu
ICOS Český Krumlov, o.p.s.
ulice 5. května 251
381 01 Český Krumlov
telefon: 380 712 202
e-mail: icos@krumlov.cz
Podporují nás:

© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz