Kdy a kde je Osobní asistence poskytována

KDY?

Službu osobní asistence je možné využít kdykoliv v pracovních dnech i o víkendech v době od 7:00 do 19:00 hodin. Večerní a výjimečné služby v jiných dnech a časech lze domluvit pouze dle předchozí domluvy s vedoucí osobní asistence. Čas a četnost služeb je sjednán při podpisu smlouvy.


KDE?

Všude tam, kde je potřeba – v domácnosti, v okolí bydliště třeba na procházkách, ve školce, ve škole, v zaměstnání a v ostatních zařízeních, při doprovodu např. k lékaři apod.

To vše v celém regionu Českokrumlovska a Kaplicka.

Vzhledem k tomu, že máme k dispozici služební automobily, můžeme zajistit převoz klienta např. do Českých Budějovic do zařízení, ve kterém s ním osobní asistentka absolvuje domluvenou rehabilitaci a fyzioterapii.

Pokud asistentky pomáhají s péčí o děti, jezdí i s rodiči na logopedii, na konzultace s pracovnicemi speciálně pedagogických center a pedagogicko-psychologických poraden, na rehabilitaci apod., což vše přispívá k jejich větší profesionalitě a dobře odváděné práci. Souvisí to s naším pohledem na věc - je totiž třeba ke klientovi přistupovat s komplexní péčí a spolupracovat i s dalšími organizacemi, které o něj mají zájem a které se o něj také starají.


 


Kalendář akcí ICOSu:
Kontakty ICOSu
ICOS Český Krumlov, o.p.s.
ulice 5. května 251
381 01 Český Krumlov
telefon: 380 712 202
e-mail: icos@krumlov.cz
Podporují nás:

© 2001, 2015 ICOS Český Krumlov - all rights reserved.
Realizoval: WA.cz